Přehled nejznámějších dodavatelů solárních systémů

Jak už jsme na našich stránkách zmínili, tak při výběru byste měli víc než značku, místo původu kolektorů či dalších komponentů solárního systému upřednostnit firmu. Vybírat si firmu, která se už několik let pohybuje na trhu, má tradici, zkušenosti a spokojené zákazníky. Tak si můžete být víceméně 100% jistí, že firma neskončí, a tím i Vaše výhody, slibovaný servis a záruky. 

 

Připravili jsme přehled zavedených dodavatelů solárních systémů - solárních/tepelných/slunečních kolektorů:

Solar Solution - firma nabízející solární systémy na ohřev vody a přitápění a tepelná čerpadla (vč. příslušenství), provozující i e-shop. Solární vakuové trubicové kolektory Heatpipe zaručují vysoký výkon, dlouhou životnost. Jako registrovaní odborní dodavatelé pro "Nová Zelená Úsporám" za Vás mohou vypracovat a podat žádost na tuto dotaci, totéž platí i pro dotaci "Čistá energie Praha". Zdarma vypracují projekt na solární systém či tepelné čerpadlo. Zaručují záruční i pozáruční servis. Provedli už přes 2.000 instalací.

Proč doporučujeme Solar Solution s.r.o. z Chotěboře?

Solar Solution s.r.o. má dobré reference                                           Solar Solution s.r.o. má přes 2000 instalací

Solar Solution s.r.o. dělá žádost o dotace za Vás                             Solar Solution s.r.o. dělá i pozáruční servis a poradenství 

________________________________________________________________________________________________________________

Ostatní firmy jsou také kvalitní! Vybírejte.

Propuls Solar - prodávají solární systémy a tepelná čerpadla, provozují e-shop. Jejich solární kolektory nesou značku Suntime. Mohou vypracovat podklady pro dotaci "Nová Zelená Úsporám". Propagují evropský projekt pro zapojení velkých solárních systémů do soustav CZT v ČR.

Neosolar - firma nabízí různý sortiment: tepelná čerpadla, fotovoltaický ohřev vody, ostrovní solární systémy, klimatizace. Provozují e-shop. Pro ČR a SR distribuují výrobky značky Victron Energy. 

JH Solar - zabývají se prodejem a montáží fotovoltaických systémů, solárních systémů a tepelných čerpadel, provozují e-shop a velkoobchod. Montážní firmy mohou využít služeb a prostor školicího střediska obnovitelných zdrojů energie. 

Solar Power CZ - nabízí solární systémy, tepelná čerpadla, bojlery, plnící vozíky. Pro "Novou Zelenou Úsporám" zajistí buď technickou dokumentaci či podání žádosti. Partnerskou firmou je Sonnenkraft.  

SVP Solar - jejich sortimentem jsou tepelná čerpadla, fotovoltaika, solární panely SolarVenti. Nabízí i solární osvětlení, podlahové vytápění. Provozují e-shop. Společnost SVP se dělí na několik divizí, které se např. zabývají půjčováním nářadí, techniky nebo výstavbou inženýrských staveb atd. 

Regulus - najdete zde nabídku tepelných čerpadel, solárních sestav, systémů větrání s rekupelací. Dceřinná společnost Ligas produkuje jejich výrobky. Zaměřují se i na export do jiných zemí. 

Mega Sunshine - zajišťují prodej a montáže s využitím alternativních zdrojů - fotovoltaiku, solární systémy, krby a kamna, klimatizace atd. Provozují e-shop. Zdarma připraví projekt, zpracují žádost o dotace, zajistí servis.

Florian - firma nabízí solární systémy, tepelná čerpadla, kotle a bojlery. Mají za sebou 700 instalací po ČR. 

Servis Solar 24 - nabízí prodej a montáž především fotovoltaiky, dále solárních systémů, bojlerů, ale např. i služby v oblasti stavebnictví, zámečnictví a zabezpečení. Pro fotovoltaické elektrárny je servis dostupný po 24 hodin, technici k opravě vyjedou do 12 hodin. 

Pozn.: Existuje celá řada dalších dodavatelů solárních panelů a kolektorů. Obecně Vás jako potencionální zákazníky chceme upozornit, abyste od vyhlédnutých dodavatelů, kteří nejsou v našem seznamu, žádali doložení např. certifikátů, výrobních dokladů, atd. z kterých bude patrno, že proklamace dodavatelů, kteří např. tvrdí, že dováží a montují solární panely např. ze Švédska a USA, opravdu dokazují výrobu a původ v uváděných zemích. Ne vždy tomu tak doopravdy u tuzemských dodavatelů bývá.

        

VYUŽIJTE SLEVU AŽ 10% PRO VÁS OD NAŠICH PARTNERŮ ZE SEZNAMU DODAVATELŮ